3 lipca 2015

Krzesła i stoły kawiarniane z kolekcji BRW

Marzenie o tym, aby klimat ulubionej kawiarni zagościł w naszym domu jest w coraz większym stopniu możliwe do spełnienia, oferta przygotowana przez firmę Black Red White obejmuje bowiem zarówno krzesła, jak i stoły określane mianem kuchenno-kawiarnianych.

Co więcej, meble te polecane są w bogatym wyborze, charakteryzuje je przy tym spore zróżnicowanie kolorystyczne. Wprowadzając do sprzedaży tego rodzaju kolekcję znany producent mebli nie działa zresztą przypadkowo, wśród jego klientów nie brakuje bowiem osób, które uważają się za wielbicieli tak zwanego klimatu kafejkowego. Na co możemy liczyć? Wśród skierowanych do nas propozycji znajduje się między innymi szkło i lśniąca stal, nie brakuje jednak również lśniącego laminatu w ponadczasowej formie i wielu odcieniach. Najnowsze modele krzeseł i stolików utrzymane są przy tym w stylu minimalistycznym, dzięki czemu mamy do czynienia z propozycjami nawiązującymi do obowiązującego aktualnie trendu.

Meble z najnowszej kolekcji BRW utożsamiane są przede wszystkim z kuchnią, z powodzeniem miejsce dla nich znajdzie się jednak również w jadalni oraz w salonie. Przypadną do gustu miłośnikom rozwiązań prostych i funkcjonalnych, a choć charakteryzuje je lekkość, nie da się ukryć, że są w stanie nadać pomieszczeniu charakteru zwiększając jego wyrazistość. Nie zapomniano też o osobach wysoko ceniących sobie naturalne odcienie drewna, dzięki czemu meble utrzymane są w ponadczasowym stylu i nie trzeba obawiać się, że stracą na znaczeniu, gdy trend przeminie.